laetari.pl

Na krótkim kursie języka angielskiego było super

Zawsze chciałam studiować zaocznie, by w międzyczasie zarabiać własne pieniądze. Tylko takie rozwiązanie wchodziło w grę. Najpierw znalazłam pracę a dopiero potem poszłam na studia, które nie okazały się moją jedyną szkołą w tym czasie.

Kurs angielskiego był krótki i bardzo skuteczny

krótki kurs języka angielskiego w BydgoszczyTo, że zapiszę się do jakiejś szkoły językowej to nie wchodziło w grę. Pieniądze odkładałam na studia i tylko na to szły całe moje oszczędności. Kiedy jednak dowiedziałam się od jednej z koleżanek na roku, że organizowany jest krótki kurs języka angielskiego w Bydgoszczy za pieniądze z miasta to musiałam z tego skorzystać. Oferta była skierowana tylko do osób studiujących, które mają średnią przynajmniej cztery zero. Ja to miałam dużo wyższą co skłoniło mnie do złożenia papierów do urzędu. Taki krótki kurs języka angielskiego w Bydgoszczy to idealne rozwiązanie dla takich osób jak ja. Jeżeli uda mi się wyjechać do Anglii w ramach wymiany to przynajmniej nie powstydzę się jeżyka, którego się nauczę w tej szkole. W domu to jeszcze poczytałam opinie na temat szkoły, która organizowała kurs i byłam zachwycona. Mieli same dobre opinie a skuteczność nauki była na wysokim poziomie. Bardzo zależało mi, żeby się dostać na listę i każdego dnia dowiedziałam stronę szkoły, żeby poznać wyniki. W końcu wywiesili listę osób, które się zakwalifikowały i znalazłam tam swoje nazwisko. Byłam bardzo szczęśliwa i od razu powiedziałam wszystkim o tym fakcie. Kursy mają być w tygodniu w godzinach wieczornych co mi bardzo pasowało. 

Na kursie nauczyłam się bardzo szybko języka. Okazał się on szalenie skuteczny co mi się spodobało. Zaowocowało to nawet awansem w pracy i większymi zarobkami. Wyniosłam z tego tylko i wyłącznie same korzyści. Jestem z tego zadowolona.