laetari.pl

Auto zastępcze z OC sprawcy

Jeśli miałeś wypadek, i sprawcą tego wypadku nie jesteś ty to praktycznie nie masz powodu do zmartwień. Dostaniesz auto zastępcze z OC sprawcy wypadku. Wszystko dlatego, że opłacasz OC, które jest obowiązkowe do zapłaty, dzięki temu nie musisz martwić się o nic, w przypadku wypadku spowodowanego nie z twojej winy.

Kto pokrywa koszty wypożyczenia auta zastępczego ?

firmowe auta zastępcze z OC sprawcy w ŁodziNie wiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że jeśli ich pojazd ucierpi w kolizji spowodowanej przez innego uczestnika ruchu drogowego, to przysługuje mu darmowe auto zastępcze nawet na siedem dni. Nie ważne jak delikatnie będzie uszkodzony nasz pojazd, wystarczy najdrobniejsze uszkodzenie i już możemy zamawiać firmowe auta zastępcze z OC sprawcy w Łodzi. Usługa ta funkcjonuje z powodzeniem we wszystkich miastach naszego kraju. Lecz w Łodzi jest najlepiej rozwinięta.  Z tego prawa nie możemy skorzystać w przypadku kolizji z naszej winy, chyba że posiadamy ubezpieczenie AC. Zamówiony pojazd zastępczy zostanie do nas dostarczony w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj jest to maksymalnie godzina. Stan pojazdów zastępczych z Łodzi jest niemalże perfekcyjny. Pojazdy zawsze są umyte i odkurzone, jedynym kosztem jest paliwo, za które niestety musimy zapłacić z własnej kieszeni. Pojazdy z wypożyczalni są ubezpieczone na każdą okoliczność, więc nawet jeśli uszkodzimy pojazd, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności za wyrządzone szkody.

Wypożyczalnie samochodów to dość nowe działalności na rynku. Stale zyskują na popularności. Posiadają świetne samochody, którymi na co dzień nie mamy przyjemności podróżować. Warto zatem skorzystać z możliwości wypożyczenia samochodu zastępczego jeśli tylko nadarzy nam się taka możliwość. Decyzji nie będziemy żałować.