laetari.pl

Siostra kupuje tapety ścienne

Jakiś czas temu moja siostra kupiła sobie mieszkanie. To mieszkanie nie było w stanie idealnym. Jednak było w naprawdę dobrej cenie. Zresztą mąż siostry potrafi naprawdę wiele rzeczy w domu zrobić sam i tym samym na pewno za jakiś czas mieszkanie to będzie wyglądało naprawdę dobrze.

Nowe tapety ścienne do mieszkania

tapety ścienneNa początek w tym mieszkaniu rzucały się bardzo brzydkie ściany. Po prostu od dawna nie były malowane i taki był tego efekt, że nawet trudno było sobie wyobrazić jak to mieszkanie mogłoby wyglądać gdyby nie te ściany. Siostra powiedziała, że nawet ciężko jest jej wybierać meble do tego mieszkania gdyż nie może sobie ich jakoś wyobrazić. Na to mąż siostry powiedział, że zanim zaczną robić coś poważnego to trzeba wytapetować te ściany. Do kuchni kupi się ładne tapety zmywalne w jakimiś nowoczesnymi wzorami. A do pokoju kupi się po prostu tapety ścienne. Mąż siostry te tapety ma położyć nawet w jeden dzień. Siostra pojechała więc do marketu budowlanego żeby kupić te tapety. Na początek porównywała ceny jednak tak naprawdę za bardzo cenowo się od siebie nie różniły. Dlatego też patrzyła po prostu na to jakie tapety jej się podobają. Znalazła naprawdę ładne tapety. Myślę, że gdybym ja pojechała do tego sklepu to także kupiłabym takie same. Do kuchni te tapety winylowe były z wzorem rozsypanej kawy co mi się naprawdę bardzo spodobało. Ten wzór był jednak bardzo delikatny. A do pokoi były to tapety w delikatnych kolorach i z naprawdę subtelnymi wzorami.

Mąż siostry naprawdę szybo się uwinął jeśli chodzi o tapetowanie. Gdy zobaczyłam to samo mieszkanie z już położonymi tapetami to nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Teraz to mieszkanie wyglądało naprawdę zupełnie inaczej a także teraz dopiero zobaczyłam jakie jest duże.

Więcej informacji www.wyjatkowetapety.pl