laetari.pl

Dobra inwestycja w muzykę do prezentacji

muzyka do prezentacji

Sama w to nie wierzę, ale udało mi się w końcu coś w życiu. Ostatnio, właściwie dla zabawy zaczęłam trochę grać na giełdzie i zainwestowałam dosłownie kilkaset złotych w taką małą firmę zajmującą się royalty music, powstaje u nich między innymi muzyka do gier, ale przede wszystkim muzyka do prezentacji.

Muzyka do prezentacji i spełnianie marzenia

muzyka do prezentacjiTak szczerze mówiąc zainwestowałam, bo podobała mi się nazwa tej firmy, ale teraz okazuje się, że ta firma dostała jakiś mega kontrakt żeby zrobić muzykę do jakiejś niesamowicie popularnej gry! Oszalałam, akcje firmy tak podskoczyły, że dosłownie w kilka chwil, zarobiłam tyle ile przez swoje dotychczasowe życie. Kto by pomyślał, że royalty music, odegra tak ważną rolę w moim życiu, że jakaś muzyka do gier, zmieni moje życie, że firma, która ma w swojej ofercie coś takiego jak tania muzyka do prezentacji, spowoduje, że będę mogła spełniać marzenia swojego życia, może nie te ogromne, ale przynajmniej te małe jak na przykład wycieczka do Paryża, ale taka prawdziwa, nie objazdowa! A wszystko, przez royalty music, wszystko przez to, że kilka dni temu wstała rano i pomyślałam, że muzyka do prezentacji, to może być dobra inwestycja, że pewnie taka muzyka do gier całkiem dobrze się sprzedaje tak moi drodzy muzyka do gier sprzedaje się świetnie, muzyka do prezentacji jest świetna, od dzisiaj moje ulubione słowa to royalty music. Pewnie myślicie, że zarobiłam jakieś niebotyczne miliony? Nie przesadzajmy?, ale zrobiłam tyle, ile się nie spodziewałam, zarobiłam siedząc w domu, to jest niesamowite. Tak się cieszę, że tym chłopaczkom ze szkoły muzycznej udało się założyć, te firmę, że udało im się podpisać taki kontrakt. Chyba muszę ich poznać, pojechać do nich i ich wszystkich wyściskać, swoją drogą ciekawe, jacy oni są?

Z reszta nieważne, jacy by byli, dla mnie na zawsze pozostaną bohaterami, moimi bohaterami, dzięki, którym zobaczę swój wymarzony Paryż! Może jeden z nich będzie jakiś przystojny i wybierze się na tę wycieczkę ze mną? Dzisiaj tyle, życzę wam tyle szczęści ile sama mam!