laetari.pl

Modele domów i własne biuro architektoniczne

modele domow

Po ukończeniu studiów na architekturze dostałem bardzo dobrą pracę na terenie Warszawy. Pracowałem tam pięć lat. Niestety po tym czasie nasz szef zawiadomił nas, że firma została sprzedana. Ja nie byłem tego zwolennikiem i zdecydowałem, że odchodzę.

Doskonałe modele domów naszą specjalnością

modele domowNiestety stwierdziłem, że nie chcę szukać kolejnej placówki i mam już tyle doświadczenia aby założyć własną firmę. To było dla mnie ważne, ponieważ dawało większą możliwość rozwoju. Miałem też spore oszczędności i stwierdziłem, że czas w to zainwestować. Moim pierwszym pracownikiem był kolega, który też wtedy odszedł. On był bardzo fachowym architektem, który zazwyczaj wykonywał doskonałe modele domow dla klientów. Stwierdziłem, że z chęcią wykorzystam jego potencjał. Na dodatek był świetnym urbanistą i projektował nowoczesne osiedle na Mokotowie. To było jego imponującym osiągnięciem. Dla mnie różnego rodzaju makiety były ostatecznością i nie potrafiłem ich sam wykonywać, ponieważ nie miałem cierpliwości. Wolałem się posługiwać programami komputerowymi. Niestety w przypadku większych inwestycji oraz konkursów makiety architektoniczne były koniecznością. Oprócz tego musiałem poszukać jakiegoś odpowiedniego lokum, ponieważ centrum miasta było bardzo drogie. Na szczęście to się wszystko zwraca, ponieważ idealna lokalizacja jest pewnego rodzaju reklamą.

 

Ja jako początkujący przedsiębiorca musiałem jeszcze poradzić sobie z urzędami aby zalegalizować swoją działalność. Chciałem ją otworzyć już na początku września. Niestety nie byłem w stanie przewidzieć dalszego rozwoju sytuacji.