laetari.pl

Ocieplanie pianką i zaufana firma

ocieplanie pianką poliuretanową

Mam taką firmę, którą zawsze proszę o pomoc, kiedy robię remont. Jest ona po prostu dla mnie bezawaryjna i do tej pory byłam bardzo zadowolona z jej usług. Mogłam na nich liczyć w każdej kwestii. Niestety ostatnio się to trochę zmieniło.

Ocieplanie pianką poliuretanową w niższej cenie

ocieplanie pianką poliuretanowąPoszerzyli swoje usługi o izolacje natryskowe. Mi to było akurat na rękę, bo już dawno planowałam coś porządnie zrobić z ociepleniem, szczególnie poddasza. Postanowiłam więc wykorzystać znów tę samą firmę, zwłaszcza, że dla mnie cena byłaby już niższa, bo jestem po prostu, jak wspomniałam, stałą klientką. Okazało się jednak, że przedsiębiorstwo po raz pierwszy mnie zawiodło. Ja wiem, że to się może zawsze zdarzyć i przepraszali mnie kilkukrotnie, że izolacja poddasza pianką poliuretanową im trochę nie wyszła. Mimo wszystko jednak nie przyzwyczaiłam się wciąż do myśli, że moja ulubiona firma mnie zawiodła. Może przesadzam, bo naprawili szkodę bardzo szybko, a ja wciąż przeżywam. Teraz ocieplanie pianką poliuretanową cena była znacznie atrakcyjniejsza ze względu na ich pomyłkę, a jednak ciągle mi się coś nie podoba. Taki jednak mam charakter, że jak ktoś mi podpadnie to zaraz szukam czy aby nie ma kogoś innego i lepszego. Nie jestem zbyt lojalnym klientem. Wiem jednak, że zachowali się bardzo ładnie po tym, jak zwróciłam uwagę, że fachowiec się nie przyłożył. Mogliby powiedzieć na przykład, że tak miało być, a jednak widać, że zawsze dbają o swoich klientów. To u nich podziwiam.

 

Mimo wszystko nowość, jaką wprowadzili nie wpłynęła pozytywnie na odbiór firmy. Słyszałam, że zdarzyło się temu nowemu pracownikowi w zespole więcej wpadek i chyba go już zwolnili. Nie dawał rady robić dobrze izolacji.

Źródło:

http://semida.eu/pianki-poliuretanowe