laetari.pl

Nowa fabryka i wózki magazynowe

wózki magazynowe

Od szesnastu lat prowadzę razem z żoną dużą fabrykę tekstylną. Jesteśmy bardzo dumni ze swojej pracy, zaczynaliśmy od jednego sześcioosobowego warsztatu a teraz mamy tak dużo pracy i zleceń, że zamierzamy otworzyć kolejną fabrykę.

Ważna rola wózków magazynowych w fabryce

 Budujemy wózki magazynowewłaśnie nową halę, zamówiliśmy kilkanaście nowych maszyn i pod względem organizacyjnym myślę, że wszystko mamy już dopięte. Zostaje jeszcze kwestia organizacji transportu na nowej hali. W tej naszej starej używamy tylko wózki transportowe i sprawują się one bardzo dobrze. Niestety są one stare i takich już więcej nie produkują. Nowe wózki magazynowe, które oglądałem na jednej stronie internetowej wydają mi się dużo za małe do naszych potrzeb. Przeglądamy z żoną jeszcze inne strony internetowe ale nic nam nie odpowiada. Prawdopodobnie żona ma rację, mówiąc, że za bardzo przyzwyczailiśmy się do naszych starych wózków transportowych. Ja jednak uważam, że nawet nie chodzi aż tak bardzo o nas ale o naszych pracowników. Stare wózki paletowe są naprawdę wygodne w obsłudze tymczasem te wszystkie nowe wózki skrzyniowe ze stron internetowych wydają się zbyt trudne w prowadzeniu. Ostatecznie zdecydujemy się jednak na wózki paletowe jednej z firm. Zgłosiła się do nas sama i jej propozycja jest bardzo kusząca finansowo. Dodatkowo oferują nam w prezencie dwa wózki narzędziowe. Co prawda w fabryce tekstylnej nie potrzebujemy takich wózków, ale zespół utrzymania ruchu i technicy mogą się jednak ucieszyć.

Wstawimy po jednym wózku do każdej hali i myślę, że okażą się bardzo przydatne. Poza organizacją transportu jesteśmy już przygotowani do pracy. Czekamy tylko na koniec budowy.