laetari.pl

Zamki elektroniczne i oszczędności w hotelu

zamki elektroniczne

Zakładanie własnego hotelu jest zajęciem bardzo pracochłonnym i problematycznym. Trzeba znać się na wielu rzeczach, a i tak dopiero niektóre sprawy przeanalizuje się dopiero po otwarciu hotelu i jego zarządzaniu. Będzie się wtedy wiedziało na co skarżą się goście, czego im brakuje i co by chcieli zmienić.

Lepiej wyglądają zamki elektroniczne

zamki elektroniczneTakie rady i uwagi są bardzo cenne. Na szczęście nie było aż tak dużo rzeczy do poprawy. Miałam dobre zamki hotelowe. Dużo na ich temat czytałam i w końcu uznałam, że dużo lepsza, jak i też lepiej wyglądające będą dla mnie zamki elektroniczne. Są one nowoczesne i stylowe, i na pewno zrobią dobre wrażenie na gościach. Zamówiłam także duże telewizory hotelowe, żeby goście czuli się naprawdę luksusowo. Nie były one tanie, ale na pewno warte swojej ceny, a poza tym miałam ich montaż w gratisie razem z uchwytami ściennymi. Nie wydawałam jednak przesadnie pieniędzy. Uznałam, że takie dodatki jak lokalizator gps czy dodatkowe sto kanałów telewizji satelitarnej nie będą potrzebne, bo i tak najczęściej oglądamy tylko kilka kanałów. To wszystko kosztowało naprawdę sporo. Chciałam potem poszukać jakiś oszczędności, ale nie mogę nagle obniżyć standardu mojego hotelu. Dowiedziałam się jednak, ze jest coś takiego jak centrale telefoniczne. Nie wiedziałam co to takiego. Są to połączone ze sobą telefony w całym, hotelu. Dziek temu nic się nie płaci za rozmowy wewnętrzne.

Wiadomo, że to kolejna inwestycja i zamontowanie takiej centrali telefonicznej też będzie mnie sporo kosztować, ale potem czekają nas oszczędności. To na pewno dobre rozwiązanie. Warto z niego skorzystać. Na pewno cieszę się, ze udało mi się to załatwić. Dzięki temu bez obniżania standardów mogłam sporo zaoszczędzić.