laetari.pl

Wycieczka turystyczna do Włoch

namiot turystyczny

Moja siostra, która mieszkała we Włoszech często zapraszała mnie do siebie na wakacje. Teraz po ukończeniu mojego technikum w końcu miałem szansę gdzieś pojechać oraz się zrelaksować. Oczywiście zabrałem ze sobą całą stertę rzeczy.

Namiot turystyczny i nocleg w Wenecji

namiot turystycznyJako sportowiec często biegałem i musiałem mieć naprawdę porządny sprzęt dlatego zabrałem ze sobą swój nowy zegarek tomtom. Dzięki temu zawsze orientowałem się, która jest godzina. Moja siostra stwierdziła, że nie długo zbliżają się dni Wenecji i będę miał okazję skorzystać z wielu ciekawych atrakcji tamtego miasta. Nie mogłem się doczekać, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem okazji odwiedzić Włoch. Na miejscu okazało się, że siostra mieszka w spokojnej dzielnicy przy której znajdował się piękny las. Cieszyłem się, ponieważ zabrałem ze sobą swoje buty meindl i mogłem dość bezpiecznie przemierzać kilometry. Również chciałem jak najwięcej czasu spędzić na świeżym powietrzu cieszyć się tamtym wspaniałym klimatem oraz architekturą. Na początku chciałem zabrać ze sobą namiot turystyczny ale mama wybiła mi to z głowy. Stwierdziła, że nocleg poza domem we Włoszech jest zbyt niebezpieczny i absurdalny. Jednak na dniach Wenecji korzystałem ze wszystkich możliwych atrakcji. Wziąłem udział w jednym konkursie i wygrałem lot ze spadochronem. Nie mogłem w to uwierzyć, ponieważ czekało mnie wspaniałe przeżycie. Miałem szczęście, że zabrałem ze sobą kamerkę tomtom bandit.

Dzięki temu wszystko zarejestrowałem i mogę pokazywać swoim znajomym. Mój lot nad Wenecją był czymś wspaniałym i pełnym adrenaliny. Cieszyłem się, że udało mi się wygrać taki konkurs. Zrobiłem to przypadkowo ale okazało się, że czekała mnie nie zwykła przygoda.