laetari.pl

Nietypowe rozwiązanie na wykończenie wnętrza ? mata wygłuszająca

mata wygłuszająca

Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy w spadku mieszkanie po moich dziadkach. Lokal wymagał generalnego remontu, a zwłaszcza salon. Bardzo podobały się nam nowoczesne, oryginalne wnętrza, dlatego zaczęliśmy interesować się niekonwencjonalnym wykończeniem wnętrz.

Elegancka i praktyczna mata wygłuszająca

mata wygłuszającaTrudno było jednak wszystko do siebie dopasować, dlatego postanowiliśmy zatrudnić dekoratora wnętrz. Przedstawił on nam kilka interesujących rozwiązań, jeżeli chodzi o wykończenie ścian. Odradził nam zakładanie całych tapet, gdyż dawno wyszły one z mody. Zwykła farba, na pewno również nie uczyni naszego wnętrza wyjątkowym, zrobić to może ponoć tylko pianka wygłuszająca. Co prawda nie jest to może jeszcze zbyt popularne rozwiązanie, ale dzisiejsze panele akustyczne wyglądają naprawdę zjawiskowo i stylowo. Z pewnością będą się idealnie prezentować w nowoczesnym designie. Wybrana przez nas mata wygłuszająca miała kolor ciemno szary i była kształtu łez. Do tego dobraliśmy dla kontrastu białe meble z dużym połyskiem bez klamek tylko z nowoczesnym otwieraniem na nacisk. Dekoracje znajdujące się w salonie były w odcieniach szarości. Pianka akustyczna zastosowana została również jako poduszki na białe, plastikowe krzesła od stołu jadalnianego.

Wszystko wyglądało naprawdę nowocześnie, utrzymane według najnowszych trendów. Największym plusem jednak takiego rozwiązania było to, że panele akustyczne zapewniały nam pełną prywatność, a zarazem odgradzały nas od hałasów z zewnątrz.