laetari.pl

Imprezy integracyjne i namioty cateringowe

namioty cateringowe

Co dwa lata nasza firma organizuje nam imprezy integracyjne. Zazwyczaj są to obiady w restauracji. Jednak w tym roku prezes wpadł na zupełnie inny pomysł. Postanowił zorganizować nam zabawę na świeżym powietrzu. Wyjątkowo w tym roku mogliśmy zabrać ze sobą swoje rodziny.

Namioty cateringowe uratowały zabawę

namioty cateringoweZ tej okazji zostały wynajęte dwa ogromne namioty bankietowe pod którymi miała odbywać się cała zabawa. Postawiono je na obrzeżach Rzeszowa na zielonej polanie. Był to naprawdę dobry pomysł. Namioty cateringowe wynajem jest tani, dzięki temu właśnie znalazły się fundusze aby pracownicy mogli zabrać ze sobą swoje rodziny. Catering stanowiły stanowiska grillowe, przy których można było się ustawiać, a w zamian za wcześniej rozdane talony zostało wydawane jedzenie i napoje. Oprócz tego zorganizowano dmuchane place dla dzieci, na których mogły one do wali skakać, dzięki temu rodzice mieli czas by spokojnie się integrować. Na początku pogoda dopisywała. Wszyscy dobrze się bawili, z okazji pikniku rodzinnego wynajęto nawet zespół. Jednak nikt nie spodziewał się, że pogoda ulegnie takiej zmianie i pod wieczór nagle zacznie padać. Na szczęście uratował nas wynajem namiotów weselnych. Dzięki temu, że można odwinąć ich ściany, w razie deszczu tworzy się szczelna ochrona przed wiatrem i wodą.

Tylko to uratowało naszą zabawę bowiem wszyscy skryli się pod namiotem i mogliśmy dalej się bawić, bez obaw co dzieje się na dworze. Była to chyba jak do tej pory najlepsza impreza integracyjna jaką zorganizował nasz zakład pracy. Wszyscy mamy nadzieję, że i w przyszył roku organizatorzy zrezygnują z restauracji na rzecz namiotów.