laetari.pl

Wycena nieruchomości oraz prezent od cioci

wycena mieszkań

Moja ciotka od strony mama całe życie spędziła na pracy. Nigdy nie założyła rodziny, ponieważ nie miała takiej potrzeby i świadomie wybrała bardziej samotny styl życia. Jednak zawsze była bardzo miłą osobą i mogłem z nią o wszystkim porozmawiać.

Profesjonalna wycena mieszkań w Warszawie

wycena mieszkańPewnego dnia odeszła do innego kraju. Pewnego dnia cała rodzica dostała wezwanie od jej prywatnego adwokata, który musiał podzielić jej majątek za pomocą spisanego wcześniej testamentu. Ona nie chciała dla siebie żadnego majątku. Zastanawiało mnie jak wypadła jej wycena mieszkań Warszawa, ponieważ z tego co wiedziałem często nabywała jakieś posiadłości. Jako architektka wnętrz zawsze wykonywała sama projekty, a potem je sprzedawała. Dzięki takiemu działaniu często późniejsza wycena domu była bardziej korzystna. Teraz oczekiwałem na werdykt prawnika. Okazało się, że swoje ulubione mieszkanie, które znajdowało się w centrum Warszawy rzeczoznawca majątkowy wycenił na około dwa miliony złotych. Nie wiedziałem, że wewnątrz znajdują się jakieś cenne dzieła sztuki. Po wszystkim okazało się, że ona oddała tą nieruchomość na dom dziecka. Było to nie zwykle szlachetne z jej strony. Podczas spotkania widziałem tylko zawiedzione miny innych członków naszej rodziny. Ewidentnie widziałem, że chcieli coś dla siebie. Wycena nieruchomości obejmowała jeszcze jej firmę. Była to bardzo prężnie rozwijająca się spółka. W spadku odziedziczyła ją moja mama. Jako siostra bardzo ją wspierała i chciała aby miała jakieś zaplecze finansowe na dalsze życie. Oczywiście najbardziej ze wszystkiego ucieszy się dom dziecka.

Pewnie sprzedając tak wartościowe mieszkanie będzie miał szansę na kupno nowych rzeczy dla wszystkich osób, które tam przebywają. Moim zdaniem było to bardzo szlachetne z jej strony i dała tym wszystkim dzieciom szanse na rozwój.

Profesjonalna wycena mieszkań z Warszawy:

http://www.estimus.com.pl/