laetari.pl

Początkujący architekt

zakładanie ogrodów poznań

Właśnie skończyłem studia inżynierskie na kierunku Architektura krajobrazu w Poznaniu. Projektowanie ogrodów to moja pasja, zajmuję się tym od 5 lat. Mam szerokie doświadczenie w zakładaniu ogrodów.

Zakładanie ogrodów to nie lada wyzwanie dla początkującego architekta

zakładanie ogrodów poznań Robiłem projekty dla znajomych jak również dla dwóch firm prywatnych oraz jeden dla zieleni miejskiej, współpracowałem ze sklepem ogrodniczym oferującym sprzęt ogrodniczy najwyższej jakości. Potrafię zaprojektować ogród w każdym stylu, przyznam że najlepiej czuję się projektując nowoczesne ogrody. Potrafię dobrać odpowiednie rośliny do każdych warunków pogodowych jak i glebowych. Pielęgnacja oczek wodnych i obór odpowiednich ryb czy zwierząt domowych nie stanowią dla mnie problemu. Projektowanie ogrodów traktuję poważnie i wiążę z tym swoją przyszłość. Za dziesięć lat chcę zostać znanym i szanowanym architektem, który będzie pracował z najlepszymi. Zakładanie ogrodów poznań jest bardzo przyjemne i coraz więcej ludzi się tym interesuje, niestety jednak nie posiadają tak szerokiej wiedzy jak ja. Jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jak już pisałem nowoczesne ogrody to jest to w czym najlepiej się czuję ale nie widzę żadnych przeszkód żeby zaprojektować ogród w stylu barokowym a nawet japońskim. Mam wyjątkowy talent plastyczny, mogę wykonywać projekty na arkuszu papieru.

Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszej techniki znam kilka programów komputerowych do projektowania ogrodów techniką 2D jak i w 3D.