laetari.pl

Meble hotelowe i pomoc architekta wnętrz

meble hotelowe

Myślałam, że wybudowanie hotelu to najtrudniejsza część, jeśli chodzi o jego wykończenie, zanim się zacznie przyjmować gości. Jednak o wiele większe trudności sprawiły mi wnętrza.

Same meble hotelowe nie nadadzą wnętrzu charakteru, potrzebna jest pomoc profesjonalisty

meble hoteloweZ budownictwem poszło szybko i sprawnie, kwestia dobrze wynajętej ekipy, która się wszystkim zajęła. Ja tylko do czasu do czasu doglądałam jak to wszystko wyglądał. Po wybraniu projektu hotelu moja praca była żadna. Jednak już wyposażenie wnętrz hotelowych sprawiło mi trudność. Niby wiadomo, co musi się znaleźć w każdym pokoju i przy wejściu, jednak jak to wszystko powinno być skomponowane? Na jaki styl postawić? Czy wszystkie pomieszczenia mają wyglądać tak samo, czy lepiej jest je nieco zmodyfikować, żeby dać gościom wybór, jeśli chodzi o wygląd pomieszczenia, w którym chcą zostać? Postanowiłam, że samodzielny wybór to nie jest dobre rozwiązanie. Lepiej jest wydać trochę pieniędzy, żeby wszystko było dobrze zrobione, niż potem się męczyć czy nawet zmieniać wystrój hotelu bo wygląda on naprawę koszmarny. Meble do hoteli w końcu mogą występować w bardzo różnych stylach, więc łatwo jest wybrać coś nie tak. Na szczęście projektant zajął się wszystkimi rzeczami. Dzięki niemu mój hotel wyglądał jak należy. Meble hotelowe prezentują się naprawdę rewelacyjnie, a całość też jest dobrze zaprojektowana, spójna i wygląda bardzo elegancko.

Sama na pewno nie otrzymałabym takiego efektu, jak z pomocą profesjonalnego dekoratora wnętrz. Cieszę się, ze podjęłam słuszną decyzję i dobrze zainwestowałam pieniądze.