laetari.pl

Wyjazd do spa jako nagroda w konkursie

konferencje na mazurach

Nieczęsto biorę udział w różnego rodzaju konkursach, jednak czasem mi się zdarza. Szczególnie często wysyłam rozwiązania różnych krzyżówek i łamigłówek z programów telewizyjnych czy z czasopism kobiecych.

Konferencje na mazurach to często kolidujące wydarzenia z wypoczynkiem kuracjuszy

konferencje na mazurachNajczęściej do wygrania są tam drobne nagrody rzeczowe, takie jak perfum, zestaw garnków, jakiś opiekacz do kanapek czy książka. Kilka razy nawet udało mi się zgarnąć takie nagrody. Ostatnio jednak zobaczyłam krzyżówkę gdzie do wygrania był weekend w spa w Mrągowie na Mazurach. Było to coś niesamowitego. Najczęściej takie duże nagrody nie są do wygrania w konkursach. Dlatego też od razu zabrałam się do ,,pracy?, czyli do rozwiązywania zadań, żeby jak najszybciej wysłać rozwiązanie krzyżówki. Faktycznie była ona bardzo trudna, nie taka jak zwykłe, ze z zamkniętymi oczami dałoby się wpisać większość haseł. Dodatkowo było jeszcze zadanie matematyczne podobne do sudoku, i z nim miałam większy problem. Jednak myśląc sobie o tym, jak cudowny będzie ten hotel na mazurach w którym się zatrzymam i ile radości sprawi mi pobyt w spa, więc siedziałam nad tym tak długo, aż w końcu doszłam do rozwiązania zagadek. Wysłałam swoje zgłoszenie i czekałam na rezultatach. Miałam nadzieję, ze na mój wyjazd nie nałożą się konferencje na mazurach organizowane przez moją firmę, choć z drugiej strony miałabym po drodze, więc bliskość terminów byłaby wskazana.

Nie mogłam jednak w to uwierzyć, ze faktycznie mi się udało. Wygrałam tę wycieczkę i mogłam pojechać do spa. Wzięłam wolne i mogłam spokojnie odpoczywać po pracy.