laetari.pl

Kto zajmie się tworzeniem stron www?

strony www-gdańsk

Jeśli chodzi o strony internetowe, są dwie możliwości: można zająć się nimi samemu albo zlecić to komuś. Jeśli firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami informatycznymi, to być może sama zajmie się swoją stroną internetową.

Tworzenie stron www należy powierzyć fachowcom

strony www-gdańskJeśli jednak nie ma w firmie żadnego specjalisty, który zająłby się tym tematem, trzeba zlecić strony www-gdańsk na zewnątrz. Oba rozwiązania są dobre. Wszystko zależy od tego, co kto potrzebuje i jakie ma zasoby w przedsiębiorstwie. Wiadomo, że raczej firma informatyczna, co już zostało wspomniane, nie będzie zlecała na zewnątrz tego, aby ktoś jej zapewnił tworzenie stron www. Co najwyżej od strony graficznej może być potrzebny ktoś, kto zadba o tę estetyczną stronę tematu. Projektowanie stron www to bowiem także ważny element związany z wizualnością. Człowiek bowiem dużo rzeczy odbiera za pomocą zmysłu wzroku. Jeżeli coś się mu nie podoba wizualnie, to może wcale nie być zainteresowany usługami firmy, której stronę właśnie oglądał. Wiele zakupów dokonujemy wzrokowo. Jeśli są one robione przez internet, to inne zmysły niestety albo nie grają zupełnie roli, albo jest ona znacząco ograniczona. Na pewno nie możemy dotknąć sukienki, którą chcemy w ten sposób nabyć. Dlatego po zakupie może się okazać, że nie spełnia ona oczekiwań, bo na przykład materiał jest beznadziejny. Gdyby taki sklep znajdował się stacjonarnie w Gdańsku, najpewniej produkt nie byłby kupiony, a tak można go co najwyżej zwrócić.

Strony internetowe wykonuje obecnie wiele firm, więc można spokojnie wybierać spośród dostępnych ofert. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto przy tym zwrócić uwagę na portfolio i samą stronę firmy czy osoby, która właśnie zajmuje się robieniem stron.