laetari.pl

Zabawki edukacyjne dla 4 latka a moje dziecko

zabawki edukacyjne dla 4 latka

Jestem mamą czteroletniej dziewczynki. Staram się zawsze, żeby miała wszystko jak najlepsze. Zdrowo się odżywiamy, uczymy się i bawimy, zapewniamy jej wraz z mężem porcję ruchu na świeżym powietrzu.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka nie podobały mi się

zabawki edukacyjne dla 4 latkaBardzo zależny nam na tym, by się dobrze i zdrowo rozwijała. Jednak kupowanie dla niej prezentów zawsze było dla nas bardzo problematyczne. Dla takiego bobasa kupuje się głównie śpioszki, wanienki, kocyki i tym podobne rzeczy. Jednak później już dziecko potrzebuje jakiś ciekawych zabawek, żeby mogło się samo pobawić. Nie wiedziałam czy zabawki edukacyjne dla 4 latka to dobre rozwiązanie., z jednej strony na pewno będę dopasowane do poziomu rozwoju dziecka, ale w drugiej strony jakoś mnie one nie przekonywały. Takie zabawki typu układanie kostek do pojemnika, czy łączenie jakiś elementów nie jest zbyt kreatywne i nie wiem czego by mogły uczyć. Takie zabawki edukacyjne dla dzieci powinny jednak mieć jakąś wartość, na przykład ze dzięki nim dzieci nauczą się nowych rzeczy, wiadomości, czy słówek w obcym języku. Już bardziej przekonywały mnie zabawki kreatywne dla dzieci. Takie przynajmniej miały rozwijać talent dziecka, i dawały dużo możliwości. Dla dziewczynek był duży wybór takich zabawek bo były koraliki, bransoletki czy naprasowanki na koszulki. Zdecydowaliśmy się z mężem, ze właśnie jedną z takich zabawek kupimy naszej córeczce.

To był zdecydowanie dobry wybór. Dzięki temu mała się cieszyła, a my się cieszyliśmy, ze udało się nam trafić z prezentem. Na pewno jeszcze nie raz kupimy takie zabawki kreatywne dla dzieci.