laetari.pl

Makijaż permanentny oczu i nauka na studiach

makijaż permanentny oczu

Przy wyborze kierunku studiów kierowałam się pasją. Chciałam wykonywać coś co naprawdę lubię i uważam, że jestem w tym dobra. Ostatecznie podjęłam decyzję o przeprowadzce do Poznania. Tam udałam się na kosmetologię.

Poznański makijaż permanentny oczu jest skomplikowany

makijaż permanentny oczuStwierdziłam, że ten kierunek ma bardzo dużo możliwości we współczesnym świecie i mam szansę rozwoju. Na początku było bardzo dużo nauki. Sama wiedza teoretyczna wymagała ciągłego uczenia się. Najbardziej lubiłam zajęcia praktyczna. Tam pozwalano nam wykonywać makijaż permanentny ust. Wcześniej nie miałam pojęcia jak go wykonywać i chciałam się tego nauczyć. Nasi wykładowcy byli osobami pracującymi w branży. Uwielbiałam słuchać ich historii i dziwnych wizjach klientów oraz usługach jakie chcą wykonać. Większość osób, które odwiedzały salon nie wiedziały tak naprawdę na czym polega makijaż permanentny oczu poznań. Takie decyzje muszą być zupełnie świadome. Na drugim roku udało mi się złapać staż w bardzo dużym obiekcie poświęconym kosmetyce. W takim środowisku dowiedziałam się jeszcze więcej interesujących faktów. Czasami pozwalano mi wykonywać makijaż permanentny brwi. Kobiety przychodziły do nas na regulację, a ja ją wykonywałam. Najbardziej lubiłam pielęgnować paznokcie. Uczyłam się różnych sposobów na doskonalenie efektu końcowego. Nasi klienci musieli być zadowoleni z usług.

Szefowa była zadowolona z mojej pracy i zachęcała mnie abym po studiach do nich wróciła tym razem oferowała mi atrakcyjne warunki połączone ze stałą umową o pracę. Byłam bardzo zadowolona z tego fakty, ponieważ miło mi się pracowało w tym miejscu.