laetari.pl

Jak zareklamować dj?

tablice led

Po paru miesiącach bezowocnych poszukiwań pracy, w końcu zdecydowałem się zostać dj. Od zawsze lubiłem muzykę, a nocne życie mnie fascynowało, dlatego wiedziałem, że to będzie praca w której mogę się spełnić. Jednak każda firma zaczynając, musi najpierw zainwestować w reklamę.

Dj jest relatywnie łatwą usługą do rozreklamowania

tablice ledPrzed rozpoczęciem pracy z agentem reklamowym, zdecydowałem się założyć stronę internetową, gdzie mógłbym przedstawić siebie. Na szczęście miałem kolegę, który trochę orientuje się w tym temacie więc za przysłowiową ?flaszkę?, pomógł mi stworzyć całkiem niezłą stronę. Jednak wciąż telefon milczał, w związku z czym czas było postarać się o rozgłos. Miałem do wyboru kilka nośników reklamy, oczywiście nie było mnie stać na umieszczenie ogłoszenia w radiu czy telewizji. Moja agenta stwierdziła, że tablice led zupełnie wystarczy. Nie mają na ten temat żadnego pojęcia pozostało mi tylko się zgodzić. Zainwestowałem w trzy wyświetlacze led, rozstawione w mieście, na których było kilka informacji o mojej pracy i gdzie mnie szukać. Szczerze powiedziawszy nie wierzyłem, że te panele led coś zdziałają, jednak po tygodniu oczekiwań zadzwonił pierwszy klient. Miałem zagrać w dobrze znanym klubie. Byłem podekscytowany, gdyż to miał być mój debiut, wszystko zależało od tego wieczoru. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem w związku z czym podpisałem kontrakt na dłużej.

W późniejszym czasie zdecydowałem się na poszerzenie oferty o dj’a na wesele. Z zdobytym doświadczeniem stałem się bardziej śmiały w związku z czym świetnie sprawdzałem się również jako wodzirej.