laetari.pl

Dj na wesele Katowice uratował zabawę

Dj na wesele Katowice

Przygotowanie wesela wymaga naprawdę sporo pracy. Wybór sukni, obrączek, zorganizowanie sali, poszukiwanie zespołu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik na parę miesięcy przed ślubem. Jednak i wtedy nie możesz spać spokojnie, gdyż nie wiesz czy coś się nie wydarzy.

Dj na wesele Katowice zapewnił udaną zabawę

Dj na wesele KatowiceTak niestety sprawdziło się i w naszym przypadku. Na tydzień przed weselem zadzwonił do mnie lider wybranego przez nas zespołu i oznajmił, że zespół się rozpadł i nie zagrają na moim weselu oczywiście zwrócą wszystkie pieniądze i przepraszają nas za tak niezręczną sytuację. Nie chciałam wierzyć własnym uszom. Totalnie nie wiedziałam skąd wytrzasnę nowy zespół weselny, skoro mają oni tak napięte terminy. Dzwoniłam po wszystkich Śląskich zespołach muzycznych lecz żaden nie miał wolnego terminu w dniu naszego ślubu. Wtedy koleżanka zaproponowała mi dj’a zamiast kapeli. Jak mogłam na to nie wpaść, pomyślałam. Na szczęście okazało się, że Śląsk, jeżeli chodzi o oferty dj’ów o dziwo ma ich pełno. Kamień spadł mi z serca jak okazało się, że jeden z nich oznajmił, że ma wolny termin. Śmiało mogę powiedzieć, że dj na wesele Katowice uratował mój ślub. W dodatku okazało się, że zabawa jest równie udana jak w przypadku zespołu. Nasz dj świetnie sprawdził się w rolki wodzireja i do tańca poderwał nawet nasze babcie.

Cieszę się, że jeden z najważniejszych dni w naszym życiu nie zakończył się totalną katastrofa, a w dodatku wszyscy pozytywnie wspominają nasze wesele, a szczególnie to, że był świetny repertuar muzyczny.