laetari.pl

Jachty luksusowe dla bogatych klientów

jachty luksusowe

Od wielu lat z sukcesem prowadzę wypożyczalnie jachtów żaglowych na Mazurach. Nigdy nie narzekałem na brak klientów i problemy z utrzymaniem mojemu przedsiębiorstwa. Co więcej udało mi się nawet odłożyć sporą sumę pieniędzy abym mógł rozwijać dalej mój biznes. Chciałem bowiem teraz uderzyć w trochę inną grupę odbiorców, która pomogłaby mi się wzbogacić.

Jachty luksusowe nie są tanie

jachty luksusoweMoje dotychczasowe jachty do wynajęcia to były średniej jakości jednostki żaglowe. Z reguły więc przyjeżdżali do mnie nie tak zamożni klienci, więc cena czarteru musiała być dość niska. Zawsze wolałem bowiem mieć większe obłożenie, niż zarabiać więcej z jednego kursu. Właśnie dzięki temu, że miałem konkurencyjne ceny zyskiwałem sobie wielu klientów. Jednak w pewnym momencie stwierdziłem, że jeżeli zainwestuje w jachty luksusowe to będę mógł zarobić o wiele więcej. Zaczną bowiem do mnie zaglądać bardziej zamożni klienci, którzy będą w stanie zapłacić wysoką cenę za wynajem. Ich bowiem nie obchodzi czarter mazury last minute, skoro mają tyle pieniędzy. Zainwestowałem więc kilkaset tysięcy złotych w nowoczesne jachty, które spełniłyby wymagania nawet najbardziej kapryśnego klienta. Kiedy zrobiłem ofertę i umieściłem ją na stronie od razu zaczęli się pojawiać chętni. Niektórzy nawet zaczęli się przepychać, ponieważ to oni chcieli być pierwszymi klientami na takiej jednostce.

Nigdy się nie spodziewałem, że mój yacht charter wzbudzi aż takie zainteresowanie. Było mi to jednak oczywiście na rękę, ponieważ wiedziałem, że spokojnie mogę jeszcze bardziej podnieść cenę za wynajem tych jednostek.