laetari.pl

Pełna księgowość program i makabryczna zbrodnia

pełna księgowość program

Makabrycznego odkrycia dokonano kilka dni temu w jednej z firm zajmującej się sprzedażą oprogramowania dla firm. Rankiem , około godziny siódmej trzydzieści, kiedy do biura zaczęli schodzić się jego pracownicy w łazience dokonano makabrycznego odkrycia.

Program pełnej księgowości był przez niego sprzedawany

pełna księgowość programNa podłodze leżał zakrwawiony mężczyzna, żył ale był nieprzytomny. Miał rozciętą głowę, lekarz karetki pogotowia, która przyjechała na miejsce zdarzenia, zdecydował o natychmiastowym zabraniu młodego mężczyzny do szpitala. Niestety w trakcie operacji trzydziescto cztero letni mężczyzna zmarł. Wstępne oględziny wykazały, że doszło do nieszczęśliwego wypadku ? przypuszczano, że poślizgnął się lub stracił przytomność i uderzył głową w kant ściany. Jednakże późniejsze oględziny miejsca zdarzenia wykazały, iż najprawdopodobniej nie był to nieszczęśliwy wypadek a pracownik sprzedający pełna księgowość program oraz programy księgi przychodów i rozchodów mógł zostać zabity. Oględziny miejsca zdarzenia oraz sekcja zwłok wykazały, iż mężczyzna krótko przez śmiercią musiał się z kimś szarpać, miał skórę pod paznokciami, poszarpaną koszulę oraz spore zadrapanie na czole, na które w pierwszej chwili nie zwrócono uwagi. W wyniku tych ustaleń przesłuchano wszystkich pracowników danej firmy oraz zapoznano się z nagraniami z monitoringu. Zarejestrowały one młodego mężczyznę, który zachowuje się bardzo nerwowo i w pośpiechu opuszcvza budynek, nie jest to jednak żaden z pracowników firmy. Poszukiwania tego mężczyzny nadal trwają.

Policja zakłada, iż najbardziej prawdopodobna wersja zdarzeń jest tak, iż doszło między mężczyznami do przepychanki czy też bójki w łazience, na skutek której jeden z nich uderzył głową w twardy kant ściany i stracił przytomność. Drugi się przestraszył i uciekł