laetari.pl

Ślub w plenerze i srebrne wesele

ślub w plenerze

Niespodziewanie dostaliśmy zaproszenie na srebrne wesele wujka mojego męża. Nikt wcześniej ani z mojej, ani z męża rodziny nie wyprawiał takiej uroczystości zwłaszcza tak oficjalnie. Zaproszenie trochę nas zdziwiło ,gdyż sądziliśmy, że są od nas ważniejsze osoby w rodzinie zwłaszcza wśród równolatków jubilatów.

Najlepszy ślub w plenerze

ślub w plenerzeAle z drugiej strony poczuliśmy się w jakiś sposób wyróżnieni i z przyjemnością potwierdziliśmy nasz udział w planowanej imprezie. Jubilaci zamiast kwiatów zażyczyli sobie butelki wina. Imprezę organizowała firma z Poznania organizacja wesel, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, ślub w plenerze. Pracuję obok kwiaciarni i dziewczyny ubrały mi butelkę wina w strój panny młodej. O trzynastej odbyła się msza w intencji jubilatów i otrzymali pisemne gratulacje od biskupa. Po mszy wszyscy goście udali się do pobliskiego lokalu, gdzie na przywitaniu wręczano prezenty jubilatom. Potem wypiliśmy szampana za zdrowie ?pary młodej?. Imprezę prowadził wodzirej przy pomocy zespołu muzycznego, który bardzo dobrze dopasował repertuar. Niektórzy z przybyłych gości byli również na naszym weselu(dwadzieścia pięć lat temu) i wielu z nich nie widziałam od tego czasu. Bardzo miło było się spotkać po tylu latach i powspominać również nasze wesele. Niektórych członków rodziny mojego męża widziałam po raz pierwszy i to też było miłe spotkanie. Byli również teściowie wszystkich dzieci jubilatów. Oprócz dzieci jubilatów i ich wnuków byliśmy najmłodszymi uczestnikami imprezy, ale to nie przeszkodziło w fantastycznej zabawie. Niestety wielu gości, zwłaszcza panie były już bez pary i to nam uświadomiło jak szybko mija życie, dlatego warto celebrować takie rocznice we dwoje. Sami zastanawiamy się czy nie wyprawić naszego dwudziestopięciolecia w podobnym stylu.

Mamy jeszcze trochę czasu do sierpnia, ale trzeba by już zacząć pomału działać w tym kierunku. Może poczekamy do trzydziestolecia rocznicy naszego ślubu w końcu czas tak szybko leci. Może rodzina się już wtedy powiększy o jakąś synową i wnuki .