laetari.pl

Rowerki dla dzieci.

chodzik

Ostatnio spotkałem się z dziwnym zdarzeniem. Szedłem sobie ulicą, gdy nagle zaczepił mnie jakiś facet i błagalnym zdyszanym głosem poprosił mnie abym poszedł za nim. Wydało mi się to dziwne, ale wyglądał jakby naprawdę potrzebował pomocy.

Rowerki dla dzieci to bardzo popularny sprzęt

chodzikPoszedłem z nim, a on zaprowadził mnie do samochodu dostawczego, a w zasadzie w jego okolice. Poprosił abym pomógł mu przepakować pakę na drugie auto, które stało obok. Wyjaśnił, że jest dostawcą i musi zawieźć na miejsce towar. Otworzyliśmy drzwi a tam wszędzie rowerki dla dzieci, zabawki, nawet jeden jeździk i dużo zabawek i akcesoriów skip hop. Zaczęliśmy przepakowywać zmęczyliśmy się bardzo i zajęło nam to ponad 3 godziny, ale w końcu nam się udało. Pożegnaliśmy się i każdy poszedł w swoją stronę. Później gdzieś o uszy mi się obiło, że zostały skradzione zabawki i rowerki dla dzieci ale nie połączyłem faktów. Do czasu gdy dostałem wezwanie do sądu i to jako oskarżony! Nie wiedziałem z jakiego powodu, to znaczy nie połączyłem faktów. Okazało się w sądzie, że chodzi właśnie o tą pomoc i zostałem oskarżony o pomoc w kradzieży. Nie jest to tak jak powinno być ponieważ nie sprawdzone zostało. Na szczęście zostałem wynik rozprawy kilka lat w zawieszeniu. Rzekomy dostawca rzeczywiście dostawca był, ale działał na szkodę firmy. Okradał ją i sprzedawał dziecięce zabawki. Czy to taki zysk to nie wiem. Jeszcze teraz wyrok na trzy lata. Firma którą okradał to bardzo dobrze prosperująca.

Niestety ja jednak teraz będę miał ciężko z pracą a on proponowali bardzo dobrą stawkę i chcieli mnie przyjąć. Ułożyło się jakoś dobrze i teraz jestem kierownikiem działu i mam 40 ludzi pod sobą

Odwiedź nas na http://www.twoja-przygoda.pl/kat/86/skip-hop.html