laetari.pl

Akcesoria Gopro- jakie warto mieć

Kamera Xiaomi Yi

Największym wyzwaniem, jakie staje przed każdym, kto planuje nakręcić filmik sportowy, jest stabilizacja obrazu, zakłócenia dźwiękowe, oraz mocowanie. Ruszający się, nieostry obraz nie będzie się do niczego nadawał, silny wiatr może zagłuszyć rozmowę, a złe mocowanie jest z tego wszystkiego najgorsze, bo nasza kamera Gopro Hero 4 będzie się poruszać i nie filmować tego co chcemy, a może nawet wypaść i wtedy nawet wodoszczelna, odporna na wstrząsy obudowa nam nie pomoże, kiedy kamera spadnie na dno oceanu, albo utknie pod zwałami śniegu.

Co warto dokupić do naszej wyczynowej kamery?

Kamera Xiaomi YiAkcesoria Gopro są niezbędne, chyba, że chcemy znowu płacić za kosztowny sprzęt, który uszkodzimy w czasie filmowania. W co warto zainwestować? Przede wszystkim we wspominane mocowania. Są to małe elementy do przyczepiania do kasku motocyklowego, opaski na nadgarstek, czy duże, elastyczne wysięgniki, które można przyczepić do deski surfingowej. Dzięki temu możemy filmować pod różnymi kątami, z różnej wysokości i przymocowań naszą kamerę w miejsce, gdzie będzie nam najwygodniej. Również kamera Xiaomi Yi ma akcesoria do lepszego użytkowania, ale jest ich bardzo niewiele. Mimo iż ta kamera jest podobno bardzo dobrym sprzętem, to ten brak dodatków zniechęca do ich zakupu. Firma Xiaomi Yi powinna to zmienić, jeśli faktycznie chce stawać do walki o klientów z wielbicielami amerykańskiego potentata. Jakie jeszcze akcesoria się nam przydadzą? W sklepie znajdziemy piankową osłonkę na kamerę, która wytłumi dźwięk wiatru, pływające uchwyty do kamery unoszące się na wodzie, wkładka zapobiegając zaparowaniu szybek w kamerze, czy kolorowe filtry do zdjęć podwodnych. Są to bardzo przydatne akcesoria Gopro, które na pewno ułatwia nam filmowanie w każdych warunkach. To nie tylko gadżeciarskie, designerskie opaski na nadgarstek, jak Xiaomi Mi Band, która poda nam ile kroków dzisiaj przeszliśmy i jak długo znajdowaliśmy się w fazie REM snu. To praktyczne i pożyteczne gadżety, które każdy powinien dopasować do siebie i do warunków, w których filmujemy.

Produkowanie akcesoriów do swoich produktów to bardzo dobre rozwiązanie, bo wiadomo, ze klienci najpierw sprawdzą oficjalne produkty, a potem rozważą tańsze alternatywy, jak produkty Xiaomi Yi.