laetari.pl

Niesamowite pokazy iluzji w cyrku

Iluzjonista cyrkowy

Cyrk jest miejscem, które uwielbiają wszystkie dzieci. Niesamowite pokazy iluzji, występy z egzotycznymi zwierzętami, zabawne pokazy klaunów, czy niebezpieczne pokazy na wysokości sprawiają, że nie tylko najmłodsi chętnie kupują bilet na występy cyrkowe.

Pokazy iluzji w każdym cyrku

Iluzjonista cyrkowyKażda taka instytucja, bez względu an to, czy jest to cyrk stały (posiadający własną siedzibę), czy cyrk objazdowy (który jeździ po całym kraju lub świecie) posiada swoich wykonawców i stały program wydarzeń. Który co jakiś czas poddawany jest modyfikacjom. Sztuczki z konikami zostają zastąpione pokazami z lwami, zamiast akrobacji na trapezie mamy występy na linie, a zamiast dwóch klaunów pojawia się trzech. Każdy cyrk jednak ma jeden punkt wspólny z innymi. Jest nim niesamowity pokaz iluzji. Są one obecne w każdym cyrku i w każdym programie. Ciężko jest wyobrazić sobie cyrk bez magików. Ich pokazy są, no cóż, magiczne i dlatego tak chętnie dzieci przychodzą na takie pokazy, gdziekolwiek by się one nie odbywały. Pokazy iluzji zawsze przyciągają tłumu. Każdy chce na chwile oderwać się od szarej rzeczywistości i wejść na chwilę w świat iluzjonisty, który prezentuje nam rozmaite sztuczki. Mogą to być niesamowite pokazy iluzji  z wykorzystaniem standardowych akcesoriów magika, takich jak chusteczki, kapelusz, obręcze metalowe, czy kwiaty, albo wielkie pokazy wykorzystujące całą powierzchnie cyrku np. znikanie ze sceny i pojawianie się na publiczności albo przecinanie asystentki na pół. Bez względu na to jak skomplikowane są pokazy magii to i tak znajda się osoby chętne, żeby je oglądać.

Cyrk bez magika jest trochę tak jak szkoła bez nauczyciela matematyki- na pewno może takowa istnieć, ale będzie ona niepełna i nie spełniała wymagań przed nią stawianych. Na szczęście właściciele cyrków to rozumieją i ciężko jest znaleźć taki, w którym niesamowite pokazy iluzji nie znajdują się w podstawowym programie przedstawienia.

Jeżeli szukasz oferty iluzjonisty, zapraszam na witrynę:

http://www.panzabek.pl/oferta.html