laetari.pl

Systemy roll up Poznań wady i zalety

rollup poznań

Systemy roll up mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jedni uznają je za przestarzałą formę promocji, inni uznają za dobrą strategię reklamową.

Roll up Poznań to rodzaj mobilnych systemów reklamowych.

Składają się na nie aluminiowa ( zwykle) konstrukcja ramowa (pusta w środku) oraz baner z grafiką. Systemy roll up dostępne są w różnych wielkościach, pojedyncze, podwójne lub modułowe (składające się z kilku części). Ich największą zaletą jest łatwość przenoszenia. Konstrukcja jest lekka, łatwo ją przenieść z miejsca na miejsce, jej transport jest wygodny. Każdy system roll up łatwo jest złożyć bez specjalistycznych narzędzi. Baner łatwo jest zamontować, zdemontować i zamienić, więc dzięki jednej konstrukcji możemy mieć wiele reklam. Mała waga sprzętu ma jednej swoje wady. Roll up poznań (mimo zapewnień producentów i dystrybutorów o jego stabilności lub superprzyczepnych nóżkach) łatwo jest przewrócić. To znaczy, że systemy rollup poznańroll up nie sprawdzą się na otwartych terenach np. wystawach organizowanych na świeżym powietrzu. Silniejszy podmuch wiatru może nimi niebezpiecznie chwiać, a dodatkowo nierówne podłoże nie służy ich stabilności. Folia monomeryczna lub folia one way vision przyklejona na nasze stoisko wystawowe czy samochód, którym przyjedziemy sprawdzi się lepiej na dworze. Również, gdy zależy nam na reklamie wielkoformatowej folia czy billboard sprawdzi się lepiej niż roll up, gdyż nawet największe z nich nie dorównają wielkością innym formom reklamowym. Jednak poznańskie roll upy dobrze sprawdzają się podczas targów czyli tam gdzie możemy dostosować się do klienta

Prosta, elegancka konstrukcja systemów roll up idealnie za to pasuje do instytucji kultury. Roll upy można  zobaczyć w kinach, teatrach, operach czy filharmoniach z plakatami reklamującymi obecne lub przyszłe wydarzenia czy filmu/ koncerty/ występy. Także w sklepach systemy roll up poznań nadadzą się do przekazania klientom informacji na temat najnowszych towarów czy najświeższych promocji.