laetari.pl

Tłumaczenia ? Lingon.pl uratują Cię jeśli nie znasz języka obcego

Tłumaczenia - Lingon.pl

Słońce świeci, ptaszki ćwierkają, a ciężarówki jadą. Ludzie chodzą na zakupy, dzieci bawią się w piaskownicy. Ale co  z tego?

Tłumaczenia – Lingon.pl to sprawdzona firma

Jak się cieszyć z tak pięknego otaczającego nas świata? No właśnie jak jeśli nie znamy języka angielskiego, który jest nam w tym momencie tak bardzo potrzebny i nie wyobrażamy sobie jak sobie poradzimy z nadciągającą przeszkodą. A mianowicie w naszej firmie będzie miała miejsce wizytacja z zagranicy i akurat na nas padło zadanie przygotowania prezentacji multimedialnej w formacie pptx w języku angielskim o naszej firmie.

Tłumaczenia - Lingon.plAle przecież my nie mówimy po angielsku.. Co najwyżej umiemy się tylko przedstawić. I co począć? Przecież nikt się nie przyzna, że nie podoła zadaniu z uwagi na brak znajomości języka. Byłby to początek naszego końca w danej firmie. Kolega z biura podsunął nam pomysł udania się do firmy zajmującej się tłumaczeniami. Nawet polecił nam jedną firmę, a mianowicie Tłumaczenia ? Lingon.pl. Naszym zadaniem byłoby jedynie przygotowanie pliku z tym co chcemy przekazać w języku polskim, a firma Lingon.pl by to przetłumaczyła na język angielski. Następnie na podstawie przetłumaczonych plików byśmy przygotowali naszą prezentacje. Jesteśmy już po prezentacji, która się bardzo podobała gościom z zagranicy. Przez co my możemy liczyć na sowitą podwyżkę od szefa. Jak więc widać z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, tylko wystarczy je umiejętnie znaleźć, wtedy jesteśmy sobie w stanie poradzić z każdym problemem i możemy zacząć doceniać to, że słońce świeci, ptaszki ćwierkają, a ciężarówki jadą.