laetari.pl

Spraw przyjemność swojemu pupilowi

sklep zoologiczny

Kochasz swojego zwierzaka i chcesz dla niego jak najlepiej? Mamy coś specjalnie dla niego.

Oferujemy specjalistyczne spa dla psa Warszawa, po którym Twój pupil poczuje się wyjątkowo i będzie wyglądał niesamowicie. Odwdzięcz się za miłość bezwarunkową, jaką Cię darzy, a wtedy i on poczuje się kochany.  Warunki w naszym salonie stworzone zostały z myślą o komforcie każdego zwierzaka, u nas poczuje się bezpiecznie, a wyspecjalizowany personel zadba o jego dobro. Dbanie o psy i koty jest naszą pasją, dzięki czemu praca wykonywana jest rzetelnie oraz z ogromną satysfakcją i przyjemnością. Oddając w nasze ręce swojego przyjaciela nie pożałujesz swojej decyzji.

Każdy zwierzak zasługuje na odrobinę przyjemności i luksusu, a Ty odbierzesz go czyściutkiego i pachnącego, gotowego do kochania i zabawy z nim. Jeżeli sam nie masz cierpliwości lub nie wiesz w jaki sposób pielęgnować swojego pupila, zgłoś się do nas, a my zrobimy to za Ciebie, w pełni fachowo. Wysoka jakość świadczonych usług w pełni spełni Twoje oczekiwania. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, takie jak kąpanie, obcinanie pazurków, strzyżenie, czesanie i wiele innych. Dbamy o wygodę naszych klientów oraz o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Dlatego w ofercie poza zabiegami dla zwierząt posiadamy również akcesoria dla gryzoni, a także transporter dla kota. Zadbaj o to, by Twoj pupil nie bał się podróży z Tobą i przed każdą wyprawą umieszczaj go w specjalnym transporterze, a wtedy bedziesz miał pewność i czyste sumienie, że nic mu się nie stanie. Podróżujące  z Tobą zwierzę przewożone luzem na siedzeniu może zrobić sobie krzywdę, albo co gorsza stać się sprawcą katastrofy. Dlatego nie bagatelizuj tego!  Gryzonie także mają swoje uczucia i potrzebują w życiu przyjemności i rozrywki. Sprezentuj mu zabawkę, by w chwilach kiedy się nim nie zajmujesz nie czuł pustki ani nudy.

Kiedy będzie zajęty, mniej prawdopodobne jest, że zainteresuje się niszczeniem Twoich rzeczy. Dla gryzoni mamy jeszcze specjalistyczne klatki oraz niezbędne akcesoria do ich wyposażenia.  Masz zwierzaka, dbaj o niego.