laetari.pl

Zakochaj się w Kudowie Zdrój.

wesele na Kaszubach

Kudowa Zdrój jest niepozornym miasteczkiem w województwie dolnośląskim. Położone jest blisko granicy z Czechami. Mimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje dla gości wiele atrakcji. Posiadamy między innymi tradycje sanatoryjne i uzdrowiskowe mające początki jeszcze w XVII wieku. 

wesele na KaszubachZgodnie z powiedzeniem, że liczy się wnętrze, warto tu przyjechać i zakochać się w górskim i sielskim klimacie, jaki tu panuje, warto być w miejscu pełnym życzliwości. To idealne miejsce na zapomnienie lub pozbycie się trosk i trudności dnia codziennego. U nas odpoczniesz, zrelaksujesz się, nabierzesz nowych, większych sił do pracy, zarówno fizycznej, jak i umysłowej.

W naszym miasteczku stawiamy na spędzanie wolnego czasu poprzez aktywność fizyczną, bowiem sport to zdrowie, a w zdrowym ciele, zdrowy duch i nie są to tylko powiedzenia, lecz szczera prawda. Bliskość malowniczych Gór Stołowych, atrakcyjnych ścieżek rowerowych oraz niesamowitych perspektyw widokowych sprawi, że wyzwolisz w sobie ducha prawdziwego odkrywcy i zechcesz odkryć wszystkie okoliczne tajemnice.

Przybyłym gościom oferujemy liczne atrakcje takie jak Aqua Park, Dawne Rzemiosła – wielka kolekcja narzędzi rzemieślniczych, dolina sportów zimowych, gabinet masaży holistycznych, Kaplica Czaszek, Muzeum Minerałów, Muzeum Zabawek, Park Linowy, Park Rozrywki i Park Zdrojowy, Rancho Montana, ruchoma szopka, Skansen, Stajnia Fiakier, Szlak Ginących Zawodów oraz Źródełko Marii. Jednak największa atrakcją jest przyroda, a konkretnie Park Narodowy Gór Stołowych. Widziane z kilku kilometrów mają one wygląd płaskiego stołu o pionowych ścianach.

Nasze pensjonaty i pokoje w których poczujesz klimat górskiego miasteczka pozwolą Ci odpocząć po całym dniu aktywnych działań. Następnego dnia z nowymi siłami odkryjesz kolejne tajemnice tego miejsca.

Źródło: http://www.kudowa.net.pl