laetari.pl

Sklep z częściami do samochodów francuskich

materiały lakiernicze

Nasza firma oferuje najlepsze części do samochodów francuskich marek takich jak: peugeot, renault, citroen. Mamy duże doświadczenie, ponieważ francuskie samochody są naszą pasją, można powiedzieć, że „zjedliśmy na nich zęby”. Największe doświadczenie mamy w markach:

auto2Motoryzacja to nasza pasja, uważamy że francuskie samochody mają własną duszę, „mają to coś”…Prowadzimy własny sklep z częściami Citroen do tych marek, a we własnej kolekcji takie samochody jak Peugeot 106 GTI, Citroen CX GTI oraz wiele, wiele innych rzadkich modeli. Nasze części są sprowadzane z wiarygodnego źródła, ich jakość jest bardzo dobra (zachęcamy do zakupu i przetestowania), nie są to chińskie tanie podróby zazwyczaj widniejące na allegro, które po paru kilometrach po prostu się rozlatują. Oczywiście, ceny tych części mogą być tańsze, jednak nasza firma stawia na jakość, dla nas liczy się zadowolenie klienta, a nie sprzedanie towaru niewiadomego pochodzenia. Oferujemy także wymianę każdej części na naszych warsztatach, posiadamy odpowiednie narzędzia i swoją pracę wykonujemy tak jak należy, Z PASJĄ! Jeśli chodzi o części do starszych, bardziej unikatowych samochodów – posiadamy je również lub sprowadzamy zza granicy (oczywiście oryginalne). Wysyłką towarów zajmują się najlepsze firmy kurierskie, więc dajemy Państwu 100% pewności dotarcia części na czas, zazwyczaj trwa to od 1-3 dni (zależy od wyboru sposobu wysyłki przez klienta).

Zachęcamy do przetestowania naszej firmy, naszych części oraz naszych pracowników, jesteśmy ludźmi z pasją którzy kochają francuskie samochody, a sprowadzanie części i ich montaż to dla nas wielka przyjemność!