laetari.pl

Bajkowa kraina – pokój dziecięcy

meble dziecięce

Pokój dziecięcy to azyl każdego malucha, miejsce do zabawy, spania, nauki. Warto zadbać o to, by ten pokój był przyjemnym, bajkowym, kolorowym pomieszczeniem, które będzie dawało bezpieczeństwo i radość. To oczywiste, że każde dziecko marzy o tym, by jego pokój był wyjątkowy. Warto stworzyć maluchowi takie miejsce – bajeczny pokój, w którym z radością będzie przebywać.

Na rynku istnieje wiele propozycji mebli do pokoju dziecięcego, dzięki którym nadamy odpowiedni charakter. Z powodzeniem możemy zamienić pokój w statek kosmiczny, znajdą się także odpowiednie przedmioty dla fana piłki nożnej, miłośnika zwierząt, strażaka czy księżniczki. Obecnie meble dziecięce posiadają fronty dekoracyjne na stylizację bajkowych marzeń dziecka. Łóżka dla dzieci mogą przyjmować kształt łódek, samochodów, zwierzaków. Fantazja projektantów nie zna granic, do tego wystarczy dodać parę odpowiednich dodatków, a całość stylizacji nabierze charakteru.
meble dziecięceBez problemu można znaleźć odpowiednie dodatki – zegary ścienne w kształcie kotwicy dla miłośnika żeglugi, pościel piłkarską i zasłony w takim motywie dla kibica piłki nożnej, lampki w kształcie gwiazdek dla księżniczki.
Jednakże aby udekorować pokój dziecka, wcale musimy wydawać majątku, wystarczy trochę pomysłowości, by wykonać coś samemu. Nie trzeba być złotą rączką ani mieć specjalnych zdolności, wystarczy odrobina chęci.
Można samemu namalować na ścianie ulubione postacie z bajek dziecka, powycinać z kolorowego kartonu ozdoby do powieszenia na ścianach, drzwiach, w oknach, czy przy łóżeczku dziecka. Można samemu wykonać fantazyjny abażur na sufitową lampę, uszyć zasłonki do okna z naszytymi aplikacjami z motywami jakie interesują nasze dziecko.

Warto uwolnić swoją fantazję i stworzyć niepowtarzalny pokój dla malucha, gdzie będą odpowiednie, ciekawe meble dla dzieci oraz masę cieszących oko dodatków.