laetari.pl

Garderoby

garderoba

Garderoba ? jedna z najważniejszych i najbardziej potrzebna rzecz w każdym domu. Pozwala ona na zorganizowane uporządkowanie naszych ubrań, obuwia i dodatków, będąc jednocześnie eleganckim wykończeniem wnętrza.

garderobaSystem elfa to śmiałe, innowacyjne i proponujące mądre rozwiązania wszystkich elementów tego mebla. Przesuwne drzwi, systemy półek, kosze i wieszaki pozwalają na indywidualne rozwiązania umożliwiające zaoszczędzenie zarówno miejsca jak i czasu użytkowników. A możliwość wyposażenia takiej szafy w dodatkowe pudła pozwoli na prawidłowe przechowywanie kapeluszy, czapek, rękawiczek czy szalików.
Gotowe zestawy są łatwe w składaniu, wsporniki, szyny, półki, kosze montowane na systemach wózkowych wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są odporne na zniekształcenia. Dodatkowym atutem jest to, że miejsce na półkach możemy wykorzystać na pudełka i kosze zamykane które świetnie i w bezpieczny sposób schowają rzeczy rzadko używane, lub sezonowo noszone.
Szafy wnękowe, garderoby produkowane w systemie elfa są wyjątkowo funkcjonalne, proponując ciekawe rozwiązania w zakresie przechowywania nie tylko odzieży, obuwia i dodatków. Można w nich zainstalować miejsce na odkurzacz, a wygodne stelaże na rury i akcesoria do odkurzania znajdą odpowiednie miejsce. Schowamy w takim systemie deskę do prasowania czy żelazko.

Jeśli chcemy zakupić garderobę to warto skorzystać z fachowej porady doświadczonych specjalistów. Wyjaśnią oni w jaki sposób zamontować poszczególne elementy, dobiorą odpowiednią ilość półek, wieszaków i koszy, aby maksymalnie wykorzystać i zagospodarować wolną powierzchnię.