laetari.pl

Przechowalnie w domu i mieszkaniu – szafa do zabudowy

szafa

W każdym domu i każdym mieszkaniu wraz z upływem czasu gromadzi się coraz większa ilość różnych przedmiotów. Są to ubrania, sprzęty domowe, dokumenty itp. Pojawia się więc konieczność przechowywania tego typu przedmiotów na dość ograniczonej powierzchni. Doskonałym pomysłem na znalezienie miejsca do przechowywania całego mnóstwa przedmiotów w domu mogą być szafy do zabudowy.

szafaSzafy do zabudowy można umieścić niemal w każdym miejscu w domu. Z powodzeniem można je zmieścić we wnękach lub np. zabudować całą jedną wolną ścianę. Szafy w zabudowie zazwyczaj mają drzwi przesuwne. Cała zawartość szafy może być zaaranżowana w dowolny sposób. Inwestor ma możliwość wyboru elementów wyposażenia szaf, takich jak półki, wieszaki, kosze, szuflady do przechowywania itp. Szafy wykorzystują do przechowywania przedmiotów całą wolną przestrzeń w danej wnęce: od samego sufitu aż po samą podłogę.
W systemie zabudowy mogą być również wykonane szafki łazienkowe oraz kuchenne.
Meble kuchenne na wymiar to obecnie niemal standard. Meble można dopasować do każdej przestrzeni, dzięki czemu każdy wolny fragment kuchni można zagospodarować meblami. Bardzo ,modne są obecnie kuchnie otwarte na pokój, w których znajduje się wyspa lub tzw. półwysep, na którym można umieścić kuchenkę grzewczą a nad nią okap. Nowoczesne szafki kuchenne to błyszczące fronty i blaty. Bardzo modna i piękna jest kuchnia w białym kolorze ze srebrnymi dodatkami.

Wbrew pozorom jest ona bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Meble są gładkie, więc wszelkie zabrudzenia można z nich usunąć zaledwie jednym ruchem ścierki. Zabudowa obejmuje nie tylko meble, ale również podstawowe sprzęty kuchenne.