laetari.pl

Wróżba Czy warto o to prosić dobrą wróżkę?

dobra wróżka

dobra wróżkaWróżby, Karty, Tarot. O tego rodzaju sposobach przewidywania przyszłości słyszał chyba każdy z nas. Dla większości osób to rzeczy co najmniej dziwne, jeśli nie bardzo dziwne. Nigdy nie zdecydowaliby się na seans u wózki, uznając to za niepotrzebną stratę pieniędzy.

Inni – wręcz przeciwnie. Dobra wróżka jest dla nich swego rodzaju przewodniczką duchową, wskazuje kierunek, podpowiada jak podjąć określone decyzje, przewiduje przyszłość i bardzo to doceniają. Komu wierzyć? Prawda, jak zwykle, jest po środku.
Wróżka nie może pokierować życiem, bo to możemy jedynie zrobić sami, ale rzeczywiście może pewne sprawy nam nakreślić, Zachęcić do obrania jakiejś drogi. nigdy jednak nie należy tego traktować jako wyroczni – bardziej jako spojrzenie na nasz problem oczami człowieka, który patrzy z zewnątrz, a wróżby czy karty pomagają nakreślić odpowiedzi, ująć je w jakieś ramy.
Jak znaleźć dobrą wróżkę? Jeśli zdecydujemy się na wizytę u wróżki, trzeba jeszcze znaleźć odpowiednią. Nie jest to łatwe. Na hasło wróżka Warszawa, Szczecin czy Poznań, w wyszukiwarce można znaleźć ich setki. Warto mieć tego świadomość i znaleźć sposób na odnalezienie tej jedynej. Mogą to być polecenia innych, może to być metoda prób i błędów. Nie ma różnicy. Najważniejsze jest to, by wizyta u wróżki była wizytą u dobrej wróżki. Wróżenie można akceptować lub nie, z całą pewnością można traktować jako szansę na zarabianie pieniędzy i większość wróżek tak je postrzega.

Tylko jednostki są inne, a ich wróżby albo trafione, z uwagi na wrodzony talent, albo – jeśli ktoś w to uwierzy – z uwagi na układ kart. Warto mieć tego świadomość i jeśli chcemy odwiedzać wróżkę – decydować się na dobrą.