laetari.pl

Dj i sala weselna – z jakich usług skorzystać?

dj na wesele

dj na weseleZazwyczaj ślub i wesele ma się tylko jeden raz w życiu. Warto więc się postarać, aby ten dzień był niezapomniany. Organizacja wesela wymaga w pierwszej kolejności znalezienia sali bankietowej, na której odbędzie się przyjęcie weselne, następnie trzeba zorganizować oprawę muzyczną. Ale od początku…

Nie ma najmniejszego problemu z wyborem sali z uwagi na to, że w Polsce mamy prawdziwy wysyp domów weselnych. Wynajęcie sali to także wynajęcie całego poczęstunku dla gości. Menu weselne ustala się na około miesiąc przed weselem. Podaje się obiad w formie bufetu, następnie kawy i ciasta. Około godziny 18-tej podawana jest tzw. zimna płyta, czyli wędliny, sery, sałatki itp. Później przychodzi czas na podanie pierwszej kolacji na ciepło. nieco później jest jeszcze druga kolacja na ciepło, a już w po północy podaje się barszcz z krokietem lub gulasz. Szeroki wybór menu weselnego sprawia, że każdy z całą pewnością znajdzie coś dobrego dla siebie.
Kolejnym punktem, który trzeba zrealizować, jeżeli chodzi o listę przed weselnych przygotowań jest organizacja oprawy muzycznej. Można zdecydować się na zespół muzyczny lub na dj. Okazuje się, że DJ na wesele nie tylko jest znacznie tańszym rozwiązaniem, ale także daje możliwość bawienia się w rytm utworów muzycznych w oryginalnym brzmieniu. W czasie wesela Dj to także prezenter i wodzirej, który zajmuje się zabawianiem gości i skłanianiem ich do brania udziału w konkursach i zabawach weselnych. Zawsze towarzyszy im ogromna dawka śmiechu i pozytywnych emocji. Po zakończonej imprezie na pewno jest co wspominać.

W przypadku, kiedy na wesele przybywają także goście przyjezdni, np. z dużych miast takich jak Gdańsk, zapewnia się im również nocleg w hotelu na koszt pary młodej.