laetari.pl

Pakamera – sprzedaż biżuterii online

Pakamera.pl założona została kilka lat temu przez osoby, którym marzyło się otworzenie internetowego sklepu pośredniczącego między młodym, zdolnym projektantem chcącym wystawiać gdzieś swoje prace, a klientem, który szuka niebanalnych dodatków do swoich stylizacji, lub chce się ubrać modnie i nietuzinkowo.

pakameraOwocem współpracy dwojga zdolnych ludzi oraz wielu projektantów z pasją jest właśnie Pakamera sklep ? jeden z najbardziej rozwijających się, utytułowanych sklepów internetowych, o nietypowym profilu.

Znajdziemy tutaj wykonywane od A do Z ręcznie prace z dziedziny ubrań i biżuterii oraz elementów dekoracji wnętrz. Są to ciekawe kroje spódnic, sukienek, bluzki z nietypowymi nadrukami, których nie znajdziemy w sieciówkach, kolorowa i fantazyjna biżuteria, której na pewno nie zobaczymy w żadnym butiku, ani tym bardziej na innej kobiecie. Większość tych produktów wykonanych została detalicznie, w ilości jednej sztuki, co powoduje, że prace te są unikalne, i jednocześnie dyktuje ich dość wysoką cenę.