laetari.pl

Mobilna reklama

oklejanie samochodów

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że reklama jest podstawą każdej działalności, niezależnie od zajmowanej branży, czy oferowanego produktu. Bilbordy, czy plakaty to jednak duże pieniądze. Czy istnieje stosunkowo tani sposób na reklamę w wielkim mieście?

oklejanie samochodówJednym z najlepszych sposób na reklamę produktu, a zarazem jednym z tańszych, jest mobilna reklama – co prawda nie mówimy tutaj o zaparkowaniu przyczepy reklamowej na parkingu w centrum (władze miast coraz mniej przychylnie patrzą na tego typu działania często kwalifikując je jako nielegalną i niepożądaną reklamę, co wiąże się z karami finansowymi – parki kulturowe), ale o oklejeniu samochodów firmowych w barwy firmy i produktu. Oklejanie samochodów to koszt przeważnie od kilkuset do kilku tysięcy złotych – wiele zależy tutaj od wielkości naszego pojazdu i wybranej technologii wykonania folii służącej do jego oklejenia.
Łódź jest jednym z polskich miast, w których bardzo trudno znaleźć dogodne miejsce na stacjonarna reklamę – to właśnie tutaj możemy spotkać największą liczbę samochodów oklejonych folią reklamową. Co również istotne, oklejony w barwy firmowe samochód wygląda znacznie bardziej profesjonalnie w oczach klienta, do którego jedziemy chociażby na spotkanie – to wszystko przekłada się na finalną ilość zamówień.

Pamiętajmy zatem, że reklama jest dźwignią handlu i w ten sposób możemy ją stosować niemal wszędzie. W końcu samochód może być zaparkowany w każdym zakątku naszego kraju (oczywiście zgodnie z przepisami o ruchu drogowym).