laetari.pl

Najlepsza drukarnia w Łodzi – druk naklejek

naklejki

Nasza firma cieszy się wielką renomą i dużym prestiżem wśród klientów. Wypracowała sobie wielkie zaufanie ze strony zleceniodawców. Stało się to możliwe dzięki jej poświęceniu, zaangażowaniu, pracy, wysiłkowi, trudowi oraz odpowiedzialności. Wykonywane przez nas usługi są zawsze w sposób punktualny. Nasza firma wykonuje profesjonalne naklejki oraz wizytówki. Oferujemy szeroki wybór gotowych wzorów. Jeśli jednak klient ma swój pomysł, staramy się go wcielić w życie. Proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne. Jest to nasz niewątpliwy atut. Nawet najbardziej wymagający i wybredny klient, będzie bardzo zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

naklejkiWykonując druk cyfrowy, staramy się podchodzić w sposób indywidualny do jego wykonania. Każde zamówienie jest dla nas równie ważne. Chcemy zaspokoić nawet najbardziej specyficzne potrzeby i wymogi obecnych konsumentów. Dlatego zapewniamy naszym klientom gwarancję wykonania naszych usług na najwyższym poziomie i w pełni profesjonalnie. Zrobione przez nas zamówienie będzie najwyższej jakości.
Naklejki również wykonujemy bardzo solidnie, rzetelnie i sumiennie. W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę wzorów. Po otrzymaniu projektu graficznego, proponujemy błyskawiczną wycenę. Jeżeli cena została zaakceptowana przez klienta, przystępujemy do wykonania danego zlecenia. Jeśli nasz projekt został zatwierdzony, w ciągu kilku dni wysyłamy do Ciebie produkt.

Do naszych usług należy także wykonywanie wizytówek. Oferujemy szeroki wybór wzorów. Wizytówki są wykonane w bardzo profesjonalny sposób. Proponujemy następujące rodzaje wizytówek: tłoczone, plastikowe, folia soft, folia mat, expressowe wykonane w ciągu 24 godzin, lakierowane UV, wykonane z błyszczącej folii oraz tworzone na papierze kredowym. Wzory wizytówek zostały posegregowane m.in. w kategorie takie jak: BHP, biura rachunkowe, księgowość, coaching, abstrakcyjne, auto moto, budownictwo, dla domu, edukacja i wychowanie, fotografia, gastronomia, handel oraz finanse i ubezpieczenia.