laetari.pl

Lek Proliver wątroba

Proliver to rodzaj tabletek przeznaczonych na wątrobę. Producentem tabletki jest firma AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.Polska, która przedmiotowy lek produkuje w opakowaniach zawierających trzydzieści sztuk tabletek.

Omawiany lek jest suplementem diety. Jego zażywanie ma wpływać przede wszystkim na usprawnianie pracy wątroby.

ProliverLek ma ponadto wspomagać naturalną regenerację omawianego organu. Jego istotną zaletą jest wspomaganie procesów trawiennych, a także wspomaganie przyswajania różnego rodzaju pokarmów. W skład tabletek wchodzą przede wszystkim L-asparginian, l-ornityny, cholina, wyciąg z liści karczocha, wyciąg z korzenia cykorii. Proliver stosuje się w celu suplementacji codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wspomagające jej ochronę i regenerację. Dawkowanie przedmiotowego leku jest doustne. Dorośli powinni zażywać dwie tabletki trzy razy dziennie. Zalecane jest stosowanie leku zaraz po spożytym posiłku. Ponadto tabletki najlepiej popijać wodą, gdyż wtedy najlepiej się wchłaniają. Proliver nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby uczulone na którykolwiek ze składników tabletek również nie powinny go zażywać. Produkt korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Suplement diety Proliver wątroba to poczwórna korzyść w jednej tabletce.

Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności.