laetari.pl

Pastylki do ssania Fiorda

Ból gardła, chrypka, uczucie suchości lub drapania w gardle to jedna z najczęstszych przypadłości górnych dróg oddechowych. Jak bezpiecznie poradzić sobie z takimi dolegliwościami oraz zapobiegać dalszemu rozwojowi?

Rozwiązaniem powyższych problemów jest preparat Fiorda – pastylki do ssania. Suplement diety Fiorda stanowi idealne rozwiązanie szczególnie dla tych z nas, którzy oddychają ogrzewanym lub klimatyzowanym powietrzem charakteryzującym się nadmierną suchością.

fiordaŚwietnie sprawdzi się również w przypadku obciążenia więzadeł głosowych lub dla tych, którzy są narażeni na dym papierosowy i zanieczyszczone powietrze. Dlaczego suplement diety Fiorda jest skuteczny? W swoim składzie zawiera wyciąg z porostu islandzkiego, laktoferynę oraz wyciąg owoców dzikiej róży. Porost islandzki (Lichen Islandicus) ma właściwości osłaniające, przeciwkaszlowe i przeciwzapalne, a także wzmacniające. Tworzy więc niewidzialną barierę ochronną przed drobnoustrojami, a w przypadku infekcji zwalcza działanie bakterii. Laktoferyna odznacza się działaniem przeciwbakteryjnym oraz przeciwwirusowym. Wyciąg z dzikiej róży to prawdziwa bomba witaminy C. Od lat stosuje się ją w stanach przeziębienia oraz osłabienia organizmu. Pomaga uporać się z krwawieniem dziąseł, regeneruje tkanki, podnosi ogólną odporność i przyspiesza rekonwalescencję.

Wszystkie składniki preparatu Fiorda gwarantują dobrą kondycję błony śluzowej Twojego gardła i krtani, a także ulgę przy nadmiernej suchości. Do wyboru w przepysznych smakach.