laetari.pl

Tania rekuperacja we Wrocławiu

rekuperacja

W ostatnim wydaniu krakowskiej gazetki reklamowej ?Twoja reklama? przeczytać można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: ?Rekuperacja ? tanio?. Dalsza część ogłoszenia prezentowała się w sposób następujący: ?Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnej i niedrogiej zarazem rekuperacji, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy: ?Rekupex?.

Nasza firma od początku swojej działalności, czyli od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego, zajmuje się pozyskiwaniem spalin oraz innych gazów wylotowych w celu dalszego ich wykorzystania. O wysokiej jakości naszych usług świadczą nie tylko liczne certyfikaty, jakie zostały nam przyznane przez różne organizacje konsumenckie, ale również zadowolenie naszych klientów. Świadczona przez nas rekuperacja Wrocław charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością. Dzięki najnowszej technologii jesteśmy obecnie w stanie pozyskać nawet do dziewięćdziesięciu procent gazów wylotowych przeznaczonych do dalszej eksploatacji. Dodatkową naszą zaletą jest wyjątkowo niska cena naszych usług. Gwarantujemy Państwu, że w całym Krakowie nie znajdziecie Państwo tak korzystnych cen za tak profesjonalne usługi. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do naszej firmy w Krakowie przy ulicy Stefana Batorego sto sześć.

Czekamy na Państwo od poniedziałku do piątku w godzinach od dziesiątej do osiemnastej. O naszej ofercie przeczytać można również na naszej stronie internetowej: www.rekupex.krakow.pl?.