laetari.pl

Drukarki etykiet ? ogłoszenie.

drukarki etykiet

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Michach Grodzickie i zapraszam do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu: ?Polscy przedsiębiorcy i ich produkty?. W dzisiejszym programie chciałbym zaprezentować Państwu drukarki etykiet poznańskiego producenta ?Drux and drex?.

Firma ?Drux and drex? powstała w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją i rozprowadzaniem drukarek etykiet. W swojej ofercie poznański producent posiada między innymi drukarki biurowe, drukarki półprzemysłowe, drukarki przemysłowe, drukarki przenośne, drukarki RFID. To, co wyróżnia urządzenia producenta z Poznania od innych tego typu urządzeń, to przede wszystkim wysoka jakość, oryginalny i estetyczny wygląd oraz funkcjonalność i stosunkowo łatwa obsługa. Dodatkową zaletą drukarek firmy ?Drux and drex? jest ich przyzwoita cena. Więcej informacji na temat prezentowanych tu urządzeń odnajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.druxanddres.pl. W mojej opinii, jako znawcy różnego rodzaju typów drukarek, produkty firmy ?Drux and drex? naprawdę są godne uwagi i zasługują na polecenie.

Na tym kończymy dzisiejszy program. Za uwagę serdecznie dziękuję. Słyszymy się w kolejnej audycji w najbliższy poniedziałek. Powiemy w niej co nieco o regałach wysokiego składowania oraz o przenośnych kasach fiskalnych polskich producentów. Do usłyszenia.