laetari.pl

Klimatyzacja Wrocław ? wakacyjna promocja.

klimatyzacja

W ostatnim numerze krakowskiego dodatku do ?Nowin?, na stronach, na których zamieszczane są reklamy oraz anonse przeczytać można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: ?Klimatyzacja do biura Kraków ? wakacyjna promocja?. Dalsza część ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: ?Jeżeli poszukujecie Państwo wysokiej jakości klimatyzacji do waszych biur, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy ?Klimatyzator?.

Nasza firma powstała w roku da tysiące pierwszy w Krakowie. Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją oraz instalacją klimatyzacji przeznaczonych do każdego typu biura na terenie miasta Krakowa, jak i okolic bezpośrednio do niego przyległych. Produkowana przez nas klimatyzacja Wrocław do zastosowań biurowych odznacza się wysoką jakością oraz doskonałą funkcjonalnością. Dzięki naszym odpowiednio wyszkolonym pracownikom, montaż naszych urządzeń przebiega w sposób rzetelny i profesjonalny, W okresie wakacyjnym, nasze firma przygotowała dla Państwa ciekawą promocję. Jeżeli w tym czasie zdecydujecie się Państwo na zakup naszej klimatyzacji, to otrzymacie w prezencie do wyboru albo notebooka lub nowoczesnej klasy iphona. Zainteresowanych naszą promocją zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Konrada dwa A w Krakowie.

Czekamy na Państwa codziennie od ósmej do osiemnastej?. Wnioskując po sporej liczbie osób, która w ostatnim czasie odwiedziła siedzibę firmy ?Klimatyzator?, przypuszczać należy, iż ogłoszenie zatytułowane: ?Klimatyzacja do biura Kraków ? wakacyjna promocja? okazało się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.