laetari.pl

Pompy ciepła Wrocław – wyprzedaż.

pompy ciepła

Na łamach ostatniego numeru wrocławskiego magazynu ?Twoja reklama? odnaleźć można między innymi ogłoszenie zatytułowane: ?Pompy ciepła Wrocław ? wyprzedaż?.

Treść samego ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: ?Jeżeli potrzebujecie Państwo profesjonalnych oraz niedrogich pomp ciepła, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu ?Pompix?. Nasz sklep od ponad dwunastu lat specjalizuje się w sprzedaży pomp ciepła różnego rodzaju. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo pompy renomowanych zachodnich marek. Oferowane przez nas pompy ciepła odznaczają się solidnym i mocnym wykonaniem, wysoką jakością podzespołów oraz łatwością w obsłudze. W okresie wiosennym przygotowaliśmy dla Państwa specjalną wyprzedaż dzięki, której zakupione u nas pompy otrzymacie dwadzieścia procent taniej. Wszystkich zainteresowanych  naszą wyprzedaż zapraszamy do naszego sklepu firmowego, który mieści się przy ulicy Opolskiej osiem przez trzy we Wrocławiu. Nasz sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od dziesiątej do dwudziestej. A w niedziele od dziesiątej do szesnastej.

? Jak się wydaje, niniejsze ogłoszenie reklamowe nie przyniosło oczekiwanego efektu, jakim miało być zwrócenie uwagi klientów  na ofertę sklepu ?Pompix?.