laetari.pl

Meble sklepowe mogą ułatwiać sprzedaż

Meble sklepowe, ich styl oraz wygląd uzależnione są od tego jakiego sklepu maja być wyposażeniem. Z wyborem rodzaju, formy czy koloru nie ma większego problemu – tu ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia i charakter sklepu.

meble-metaloweCiekawym rozwiązaniem może być wysoka meblościanka z dużą ilością schowków i szuflad, która równie dobrze może spełniać rolę ściany oddzielającej sklep od zaplecza. Może to również być stylowa, czterodrzwiowa witryna, w której można wyeksponować towar. Jedyną sprawdzoną wskazówką na wybór odpowiednich mebli sklepowych jest to, aby we wnętrzu nie było po prostu nudno. Aby to osiągnąć wystarczy czasem tylko ciekawe rozmieszczenie naszych mebli. Meble sklepowe muszą być tak ustawione, aby klient miał łatwy dostęp do towarów, dlatego np. regał nie może być zbyt wysoki, ani zbyt głęboki. Źle dobrane meble sklepowe mogą wręcz utrudniać dostęp do towaru, a przez to onieśmielić klienta, który może zrezygnować z zakupów ? a tego raczej żaden przedsiębiorca by nie chciał . Jeśli zaś chodzi o sklep o profilu spożywczym to w wystroju sklepu i umeblowaniu go trzeba uwzględnić także lodówki oraz szafy chłodzące, co w przypadku sklepu z towarami o krótkim terminie przydatności jest oczywiste.

Dobrze byłoby również wkomponować urządzenia chłodzące w ogólny wystrój czy kolorystykę co przyczyni się do większej liczby klientów .

Więcej informacji, oraz możliwość zakupu mebli sklepowych na: www.ktd.gda.pl