laetari.pl

Gdzie szukac najlepszego morskiego noclegu – domki letniskowe Sarbinowo

domek letniskowy

Sarbinowo i Pobierowo to 2 wspaniałe miasteczka położone nad morzem, oddalone od siebie około sto kilometrów. Zjawiskowe wsie w otoczeniu natury oraz morza powodują, że urlopowicze chętnie podróżują w te rejony na wczasy nad Bałtykiem. Nim jednak postanowisz się tam wybrać, dobrze jest zaznajomić się z atrakcjami, które oferują.

Wczasy Pobierowo są świetną propozycją zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Ta niewielka miejscowość ma niewiele ponad 1000 rezydentów, jednak jest niesamowitą nadmorską miejscowością wypoczynkową wraz z kąpieliskiem. Poza tym, wieś ta ma niesamowicie specyficzny pasmowy rozkład krajobrazu, gdzie dominuje akwen morski obrzeżony linią piaszczystego brzegu, nad którym unosi się klif. Ważną informacją jest też fakt, iż Pobierowo dysponuje najbardziej postępowym oraz różnorodnym zapleczem sypialnianym i gastronomicznym|postępową różnorodną infrastrukturą noclegową i restauracyjną w gminie Rewal. Wszelkie osoby zaciekawione pobytem w tym miejscu z pewnością wyszukają właściwe Pobierowo domki, gdzie przyjemnie spędzą wczasy. Do pozostałych atutów turystycznych wsi wliczyć należy szczególnie położenie nad Bałtykiem, czyste plaże a także sosnowe tereny leśne. Sarbinowo z kolei ulokowane w powiecie koszalińskim i ma niespełna sześćset rezydentów. Tak jak w przypadku Pobierowa, w Sarbinowie mieści się kąpielisko o szerokości stu metrów. Wczasy Sarbinowo są idealną propozycją dla osób, które nie lubią tłumów ? mała liczba mieszkańców zapewnia niezakłócony relaks w czasie wczasów. Domki letniskowe Sarbinowo z pewnością przypadną wszystkim odwiedzającym do gustu, a poza spędzaniem czasu na piaszczystych oraz zadbanych plażach, można pokusić się o zwiedzanie tego niedużego miejsca. W Sarbinowie mieści się kościół, który wybudowany został u progu XX wieku.

Na jego murach umieszczono stacje krzyżowe wykonane przez malarza Nowosielskiego. Kolejną, godną uwagi atrakcją turystyczną, jest stara chałupa z początku XIX wieku, która stanowi perfekcyjny przykład chałupy rybackiej.